ERKEN REZERVASYON
  • BÜYÜK BALKAN TURU : Tarihi ve doğal güzelliklerinin yarattığı muhteşem dokuyu hiç kaybetmemiş olan Balkan ülkelerini gezerken; yepyeni kültürleri tanımanın heyecanını, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir güvende yaşamaya var mısınız?
  • BÜYÜK BALKAN TURU : Tarihi ve doğal güzelliklerinin yarattığı muhteşem dokuyu hiç kaybetmemiş olan Balkan ülkelerini gezerken; yepyeni kültürleri tanımanın heyecanını, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir güvende yaşamaya var mısınız?
  • BÜYÜK BALKAN TURU : Tarihi ve doğal güzelliklerinin yarattığı muhteşem dokuyu hiç kaybetmemiş olan Balkan ülkelerini gezerken; yepyeni kültürleri tanımanın heyecanını, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir güvende yaşamaya var mısınız?
  • Bulgaristan
  • Sırbistan
  • Bosna Hersek
  • Makedonya
  • Hırvatistan
  • Yunanistan
Tarihi ve doğal güzelliklerinin yarattığı muhteşem dokuyu hiç kaybetmemiş olan Balkan ülkelerini gezerken; yepyeni kültürleri tanımanın heyecanını, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir güvende yaşamaya var mısınız?

OTOBÜS İLE 8 GÜNDE 8 ÜLKE 
BULGARİSTAN - MAKEDONYA - SIRBİSTAN - BOSNA HERSEK HIRVATİSTAN - KARADAĞ - ARNAVUTLUK - YUNANİSTAN

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Türkiye / Bulgaristan 1 gün programını görmek için tıklayınız

GNR TURİZM ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
17:30 Bolu Cici Taksi  (Yeterli Katılım Olması Halinde)
17:30 Kdz. Ereğli Elif Otel Önü (Transfer Aracı)
17:30 Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü (Transfer Aracı)
18:15 Kalıcı Konutlar 3. Bölge (Transfer Aracı)
18:30 Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı
19:15 Sakarya Otobüs Terminali

Gezimizin ilk günü, Siz değerli konuklarımızı yukarıda belirtilen noktalardan alarak, Kapıkule sınır kapısına gidiyoruz. Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Bulgaristan / Makedonya 2 gün programını görmek için tıklayınız
Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından Sofya'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Sofya'ya varışımızı takiben; Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Balkanların en büyük kilisesi olan Alexander Nevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi(Panoramik), Eski Sofya - Sendika Şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Vitosha Caddesinde vereceğimiz serbest zaman sonrası meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykelini görüp, fotoğraf molası veriyoruz. Şehrin simgesi olan Banya Başı Camisini ziyaret edip, Üsküp’e doğru hareket ediyoruz. Üsküp’e varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın Anıtı ve Evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Turumuzun bitimini takiben, akşam yemeği için restoranımıza hareket ediyoruz. Burada alacağımız fiyata dahil yöresel akşam yemeği ardından konaklama Üsküp’teki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde rehberimizin tavsiye edeceği dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Sofya’da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Yerel restoranda alınacak olup, Tur ücretine dâhildir.
Para Birimleri : Bulgaristan–Leva (Ortalama Kur 1 Euro: 1.95 Leva)
Toplam mesafe : 1193 Km.
Otele giriş saati : 20.00 (tahmini)
Rota : İstanbul – Sofya (551km), Sofya – Üsküp (244 km)


Konaklama: 4* Otel Konaklaması

3.

Gün
Makedonya / Sırbistan 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasını takiben; Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben; canlılığın ve hareketliliğin yeni sembolü, Avrupa'nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuza başlıyoruz. Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin Yıl anıtı, Sava nehrinin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmet’in uğruna yaralandığı Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın Türbesi görülecek yerler arasındadır. Knez Mihailova caddesinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Yol üzerinde rehberimizin tavsiye edeceği tesiste ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Para Birimleri : Makedonya–Denar (Ortalama Kur 1 Euro: 61 MKD)
Sırbistan – Dinar (Ortalama Kur 1 Euro: 118 RSD)
Toplam mesafe : 435 Km.
Otele giriş saati : 19.00 (tahmini)
Rota : Üsküp–Belgrad (435 km)Konaklama: 4* Otel Konaklaması

4.

Gün
Sırbistan / Bosna Hersek 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasını takiben; Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’ya doğru yola çıkıyoruz. Drina nehrinin muhteşem manzaraları eşliğinde yolculuk yapacağız. Asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 yılında ise Sırp, Hırvat ve Boşnakların kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz esnasında; meşhur Baş çarşı, Tarihi Osmanlı Hanı, Morica Han, Şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Avusturya-Macaristan Arşidükü Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, Sönmeyen Ateş ve batı tarzı binaları göreceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Yöresel yemek ve müziklerin sunulduğu Boşnak gecesine gidilecektir. Tur ücretine dâhil değildir.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği :  Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Yöresel yemek ve müziklerin sunulduğu Boşnak gecesine gidilecektir. Tur ücretine dâhil değildir.
Para Birimleri : Bosna Hersek–Convertible Mark (Ortalama Kur 1 Euro : 1.94 BAM )
Toplam mesafe : 294 Km.
Otele giriş saati : 18.00 (tahmini)
Rota : Belgrad–Saraybosna (294 km)
Konaklama: 4* Otel Konaklaması

5.

Gün
Bosna Hersek 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasını takiben; Saraybosna’dan Mostar’a doğru yola çıkıyoruz. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda; 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Cami, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından, 600 yıl önce Anadolu'dan bölgeye gelen dervişler tarafından Buna nehri kaynağında kurulmuş olan Blagay Alperenler Tekkesine hareket edeceğiz. Yolculuğumuz esnasında muhteşem manzarası ile Neretva Nehri bize eşlik edecek. Nehir üzerinde kurulu Neretva Köprüsünü görüp burada Alperenler Tekkesi ziyaretimizin ardından otelimize gidiyoruz. Tur bitimi akşam yemeği ve konaklama Trebinje veya Medjugorje’deki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Mostar’da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir
Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Mark (Ortalama Kur 1 Euro: 1.94 BAM)
Toplam mesafe : 220 Km.
Otele giriş saati : 18.00 (tahmini)
Rota: Saraybosna – Mostar (129 km), Mostar – Blagay (13 km), Blagay – Poçitel (24 km), / Poçitel – Trebinje (108 km.)
Konaklama: 4* Otel Konaklaması

6.

Gün
Hırvatistan / Karadağ / Arnavutluk 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasını takiben; eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik sahiline hâkim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varıyoruz. Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dâhil olan eski şehir meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, Tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma eczane göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman veriyoruz ve Kotor’a doğru hareket ediyoruz. Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varışımızı takiben, Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve Tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizin ardından, Avrupa sosyetesinin son dönemdeki uğrak yeri olan Budva’yı panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra Adriyatik sahillerindeki olağanüstü manzaralı yollardan geçerek 15. yy’dan kalma bir köy olan Sveti Stefan adasını panoramik olarak göreceğiz. Akşam yemeği ve konaklama İşkodra'daki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Kotor’da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Para Birimleri : Hırvatistan–Kuna (Ortalama Kur 1 Euro: 7,6 HRK)
Karadağ–Euro
Arnavutluk–Lek (Ortalama Kur 1 Euro: 133 ALL)
Toplam mesafe : 266 Km.
Otele giriş saati : 19.30 (tahmini)
Rota : Trebinje/Medjugorje – Dubrovnik (66 km), Dubrovnik – Kotor (91 km), Kotor – Budva(23 km) / Budva – İşkodra (86 Km.)
Konaklama: 4* Otel Konaklaması

7.

Gün
Arnavutluk / Makedonya 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasını takiben; Tiran’a doğru yola çıkıyoruz. 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın izinde yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gidiyoruz. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Elbasan üzerinden Makedonya’nın göz bebeği Ohrid’e doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında; Ohrid gölünü besleyen Srno Drim nehrinin kenarına kurulmuş 16. yüzyılda inşa edilmiş, cennetin yeryüzündeki bir örneği Sveti Naum manastırına gideceğiz. Bir doğa harikası olan bölgeyi görüp, fotoğrafladıktan sonra Ohrid şehir merkezine gidiyoruz. Yapacağımız tur esnasında; çınar meydanı, Halveti tekkesi, Ali Paşa Cami, Türk Çarşısı, Hamam, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, St. Clement Kilisesi, St. Jovan Kaneo Kilisesi, St. Panteleimon Kilisesi, Samoil Kalesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Ohrid çarşısında alışveriş için serbest zaman bırakıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Para Birimleri : Arnavutluk–Lek (Ortalama Kur 1 Euro: 133 ALL)
Makedonya–Denar (Ortalama Kur 1 Euro: 61 MKD)
Toplam mesafe : 236 Km.
Otele giriş saati : 18.00 (tahmini)
Rota : İşkodra – Tiran (104 km), Tiran – Ohrid (132 km)
Konaklama: 4* Otel Konaklaması

8.

Gün
Makedonya / Yunanistan 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasını takiben, Manastır’a doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yapacağımız panoramik turda, Yeni Cami, Türk Çarşısı, Elveda Rumeli dizisindeki Tarihi Sokaklar, Kapalı Çarşı, İshak Paşa Cami ve Saat Kulesini görüyoruz. Ardından Şirok sokak olarak adlandırılan Bitola Çarşısında yürüyüş yapıp, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün okuduğu askeri okulu görüyoruz. Tur bitimi Yunanistan’ın en önemli turistik merkezlerinden Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Selanik`e varışımıza müteakip panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir gezimizde; Aristoteles Meydanı, Venizelos Meydanı, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Osmanlı ve Bizans Eserlerini görüyoruz. Son olarak Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün Evini ziyaret ettikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Yöresel yemek ve müziklerin sunulduğu Taverna gecesine gidilecektir. Tur ücretine dâhil değildir.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Bitola’da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Yöresel yemek ve müziklerin sunulduğu Taverna gecesine gidilecektir. Tur ücretine dâhil değildir.
Para Birimleri : Makedonya–Denar (Ortalama Kur 1 Euro: 61 MKD)
Yunanistan–Euro
Toplam mesafe : 308 Km.
Otele giriş saati : 18.00 (tahmini)
Rota : Ohrid– Bitola (73 km), Bitola – Selanik (235 km)
Konaklama: 4* Otel Konaklaması

9.

Gün
Yunanistan / Türkiye 9 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından enfes Kavala kurabiyelerinin tadına bakmak için Kavala’ya doğru hareket ediyoruz. Kavala sahillerinde kısa süreli bir fotoğraf molası verip Gümülcine üzerinden Türkiye’ye dönüşe geçiyoruz. Gece ilerleyen saatlerde turumuza katılan misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Kavala’da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Rehberimizin tavsiye edeceği dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Yunanistan–Euro
Toplam mesafe : 1039 Km.
Rota : Selanik – Kavala (134 km), Kavala – İstanbul (443 km), İstanbul – Düzce (220 km.)
Konaklama: Gece Yolculuğu
DAHİL OLANLAR:
• Programda Belirtilen Tüm Ulaşımlar.
• Türkçe rehberlik hizmetleri.
• Yerel rehberlik hizmetleri.
• 7 gece 4* veya 5* otellerde Yarım Pansiyon Konaklama.
• Üsküp’te akşam yemeği.
• Dubrovnik Ekstra Turu.
• Blagaj Ekstra Turu.
• Gümrük vergileri.
• Şehir vergileri.
• Otel vergileri.
• Araç içi sınırlı su ikramı

HARİÇ OLANLAR:
• Müze giriş ücretleri.
• Otelde alınan ekstralar.
• Tüm yemeklerde alınacak içecekler.
• Öğle yemekleri.
• Tüm Ekstra Turlar
• Yurtdışı çıkış harcı.
• Yurtdışı Seyahat sağlık sigortası
• Schengen Vize Ücreti 170 EURO - konsolosluk bedelinin değişmesi halinde fiyatta güncelleme olabilmektedir. (YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ VİZEDEN MUAFTIRLAR)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
GENEL UYARILAR & NOTLAR

• Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
• Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
• Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
• Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
• Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
• Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
• Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
• Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.
• Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Rezervasyonlar bu bilgilere göre yapılmaktadır. Hatalı bilgilerden oluşacak değişikliklerin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
• GNR TURİZM misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Gnr Turizm'in sorumluluğunda değildir.
• Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
• Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını gsm operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.
• Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
• Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
• Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
• *Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#45
LOKASYON:
Balkanlar (Kdz.Ereğli,Düzce,Akçakoca,Sakarya, çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
14:00 Kastamonu Cumhuriyet Meydanı
15:30 Safranbolu Ata Merkez
16:00 Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi
17:30 Bolu Cici Taksi
17:30 Kdz. Ereğli Elif Otel Önü (Transfer Aracı)
18:15 Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü (Transfer Aracı)
18:45 Kalıcı Konutlar 3. Bölge (Transfer Aracı)
18:30 Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı
19:15 Sakarya Otobüs Terminali
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
BOŞNAK GECESİ
Fiyat belirlenmedi
TAVERNA GECESİ

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

629

9 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BÜYÜK BALKAN TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.