Hakkımızda


Bizler TÜRSAB'a Bağlı 4937 Belge Numaralı A Grubu Seyahat Acentesi GNR TURİZM, 27.12.2004 tarihinden beri turizme yeni bir soluk getirmek ve yeni istihdamlar yaratmak ön prensibiyle yola çıktık. Amacımız; Türk Turizmine yıllarını vermiş dinamik çalışma arkadaşlarımız ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır.


GNR TURİZM edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerden kazanmış olduğu sağlam dostluklar, iyi imaj ve 'Hayatınızda Dünyanın Güzelliklerine Yer Açın' sloganıyla turizmin yeni tercihi haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza istinaden 2003 'den günümüze web sitemiz sayesinde etkin ve zahmetsiz tatil organizasyonu yapmalarını sağladık. Teknoloji odaklı pazarlama kanallarıyla hizmet ağımızı vazgeçilmez hale getirmenin yanı sıra, rahat ve konforlu ulaşımının önemli isimlerinden olan ve kaliteli hizmeti ön planda tutan tüm Türkiye'de ki firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalarla siz değerli misafirlerimizin özel avantajlar elde etmesini sağlamış bulunmaktayız. Deneyimli personellerimizle daima ilk elden hizmet ve hızlı servis ağı kalitemizle her zaman bir adım önde olmayı başardık.

Tüm iletişim araçlarıyla yapacağınız önerileriniz bizlerin daha iyiyi sizlere sunmayı kolay hale getireceğinden fikirleriniz bizler için çok değerlidir.

Önerileriniz için (0380) 524 00 20 numaralı hattımızı kullanabileceğiniz gibi; www.gnrturizm.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TÜM MİSAFİRLERİMİZE UNUTULMAZ BİR TATİL DİLEKLERİMİZLE...


Misyonumuz

En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ile misafir odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle misafirlerine hizmet sunmak

Vizyonumuz

İnsanların seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan en güvenilir lider turizm markası olmak.