• Demo Hotel Bodrum
ŞİLE - AĞVA - ACARLAR LONGOZUŞİLE - AĞVA - ACARLAR LONGOZUŞİLE - AĞVA - ACARLAR LONGOZU

1.000TL

en düşük kişi başı

1 Gün
Şile
79

1.000TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir. • ACARLAR LONGOZU
 • ŞİLE
 • AĞVA
 • YEŞİLÇAY
 • ŞİLE FENERİ
 • ŞİLE KALESİ
Şile, Ağva ve Acarlar Langozu turu ile birbirinden güzel doğal güzellikler keşfedeceksiniz. Türkiye'nin tek parça halindeki en büyük longoz ormanı Acarlar Longozunu yeşil ve maviye doyacağınız bu günübirlik turu kaçırmayın! Muhteşem turumuz tam size göre.

TUR PROGRAMI

GNR TURİZM ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
05:00 Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü
05:45 Kalıcı Konutlar 3. Bölge Meydanı
06:00 Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı              

Siz değerli misafirlerimizi yukarıdaki biniş noktalarından alarak Akçakoca-Karasu istikametinden Denizköy’e doğru hareket ediyoruz. Yolda sabah kahvaltısı için tabiat harikası Acarlar Longuzu’nda duruyoruz. Ardından; Kaynarca-Kandıra güzergâhından Ağva’ya varıyoruz. Yemyeşil bir doğa,eşsiz güzellikte bir nehir, masmavi bir deniz, tertemiz hava, birbirinden lezzetli balıklar… işte Karadeniz’in incisi Ağva. Ağva’da yapacağımız serbest yürüyüşün ardından tekne ile Yeşilçay içinde (Ekstra)Tekne gezisi yapıyoruz. Tekne gezisi sonrası yaklaşık bir saat yolculuk sonrasında Şile’ye varıyoruz. Sırasıyla; Şile Feneri, Şile Kalesi ve Kültür Parkı Seyir Terası, Limanı göreceğiz. Ardından, Şile bezi mağazalarının yer aldığı caddede alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Burada verilecek serbest zamanın ardından turumuzu sonlandırıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir başka GNR Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz.                                                                                                                                  

  DAHİL OLANLAR:
  * Programda Belirtilen Ulaşımlar
  * Profesyonel Rehberlik Hizmeti

  HARİÇ OLANLAR:
  *Tüm Yemekler
  *Müze Girişleri
  *Yeşilçay Tekne Turu

  EK BİLGİLER

  Müze Kart
  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylara bağlı müze ve ören yerlerine 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.
  Müze Kart; Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
  Ek Hizmet Detayları
  Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belirtilen hizmetler, otopark ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahildir.
  65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.
  Genel Şartlar
  Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
  Hava muhalefeti v.b. mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda GNR Turizm'in sorumluluğu yoktur.
  Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
  0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
  Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.
  İki gece üzeri konaklamalı turlarımızda; araç içi oturma düzeninde rotasyon uygulanmaktadır, tura katılan misafirlerimiz bu rotasyona uymaları gerektiğini bilerek turu satın almış sayılırlar.
  Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
  Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.
  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda GNR Turizm misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
  En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 07.12.2022
  Kademeli Fiyat Sistemi
  Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.
  İptal Güvence Paketi
  Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 50 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 150 TL’dir.
  Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
  1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.
  Kokartlı Profesyonel Rehberler
  Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin - kültürün, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.
  Rehber Tavsiyesi
  Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi öneririz.(polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almanızı hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
  Ulaşım Araçlarımız
  Otobüsler
  Mercedes Travego
  46+1 Koltuk
  Mercedes Tourismo
  46+1 Koltuk
  Man Fortuna
  46+1 Koltuk
  Midibüsler
  Otakar Sultan 31+1 Koltuk
  Mitsubishi Prestij 27+1 Koltuk
  Minibüsler
  VW VOLT 15+1 veya 19+1 Koltuk
  Mercedes Sprinter 15+1 veya 19+1 Koltuk
  AKTİVİTE DETAYLARI
  AKTİVİTE KODU:
  #79
  LOKASYON:
  Şile (Düzce,Akçakoca,Sakarya çıkışlı)
  ULAŞIM
  Otobüs   
  BULUŞMA:
  Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü
  Kalıcı Konutlar 3. Bölge Meydanı
  Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı
  BİTİŞ:
  Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü
  Kalıcı Konutlar 3. Bölge Meydanı
  Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı
  İPTAL POLİTİKASI:
  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

  TARİH VE FİYATLAR

  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın