SİZE ÖZEL
  • PAMUKKALE - KUŞADASI :
  • PAMUKKALE - KUŞADASI :
  • PAMUKKALE - KUŞADASI :
  • PAMUKKALE - KUŞADASI :
  • PAMUKKALE
  • KUŞADASI
  • TRAVERTENLER
  • ŞİRİNCE
  • EFES
  • HİERAPOLİS

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
DÜZCE/İZMİR/KUŞADASI 1. gün programını görmek için tıklayınız

GNR TURİZM ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
23:00 Kdz. Ereğli Elif Otel Önü (Yeterli Katılım Olduğu Taktirde)
23:30 Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü
00:15 Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı
00:30 Kalıcı Konutlar 3. Bölge Meydanı

Siz değerli konuklarımızı yukarıdaki biniş noktalarından alarak İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. Sabah alacağımız Ekstra kahvaltının ardından 1300 hanelik eski bir Rum köyü olan Şirince’yi geziyoruz. Yöresel dokumalar, köy ürünleri ünlü bu masalsı köyü geziyoruz. Sonrasında Bülbül Dağına hareket ediyoruz. Burada Meryem Ana’nın Evi’ni ziyaret ediyoruz. Dilek Çeşmesi’nden dileklerimizi diledikten sonra Batı Anadolu’nun en önemli antik kenti Efes’i geziyoruz. Efes gezimizin sonrasında Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’ndaki otelimizde. (Yoğunluğa göre Pamukkale konaklama yapılabilmektedir.)

Sabah Kahvaltısı: İzmir'de rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: İzmir'de rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dahildir.Konaklama: Kuşadası Otel Vb.(Yoğunluğa göre Pamukkale konaklama yapılabilmektedir.)

2.

Gün
DENİZLİ 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak yaklaşık iki saatlik bir yolculuktan sonra Denizli’ye geliyoruz. Kalsiyum karbonat’ın kimyasal reaksiyon sonucu çökelmeyle oluşmuş doğa harikası Travertenler’i geziyoruz. Travertenlerin yakınında M.Ö 190 yılında Bergama kralı 2. Eumenes tarafından kurulan, M.Ö ikinci yüzyılda Roma egemenliğine giren, Anadolu’nun en zengin nekropol’üne sahip Hierapolis (Kutsal Şehir) Antik Kenti’ni geziyoruz. Sırasıyla; Frontinus Caddesi, Agora, Güney Bizans Kapısı, Gynnasyum, Tritonlu Çeşme, İon Sütun Başlıklı Ev, Büyük Hamam Kompleksi, Tiyatro, Plutonium, Apollon Kutsal Alanı’nı gezdikten sonra Anadolu’nun en büyük antik mezarlık alanından geçerek bölgeden ayrılıyor ve Denizli merkezde alışveriş molası ardından turumuzu sonlandırıyoruz. Siz değerli konuklarımız aldığımız noktalara bırakarak, bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Denizli'de rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yol güzergahında rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır. Konaklama: GECE YOLCULUĞU
DAHİL OLANLAR:
* Programda Belirtilen Ulaşımlar
* Otellerde 1 Gece Konaklama
* Otellerde 1 Kahvaltı
* Otellerde 1 Akşam Yemeği
* 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti


HARİÇ OLANLAR:
* Turun İlk Sabahı Kahvaltı
* Öğle Yemekleri
* Dönüş Yolculuğundaki Akşam Yemeği
* Otellerde Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler
* Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)
* Müze ve Ören Yeri Girişleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
Müze Kart
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylara bağlı müze ve ören yerlerine 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.
Müze Kart; Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
Ek Hizmet Detayları
Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belirtilen hizmetler, otopark ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahildir.
65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.
Genel Şartlar
Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
Hava muhalefeti v.b. mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda GNR Turizm'in sorumluluğu yoktur.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.
İki gece üzeri konaklamalı turlarımızda; araç içi oturma düzeninde rotasyon uygulanmaktadır, tura katılan misafirlerimiz bu rotasyona uymaları gerektiğini bilerek turu satın almış sayılırlar.
Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.
Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda GNR Turizm misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 07.12.2022
Kademeli Fiyat Sistemi
Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.
İptal Güvence Paketi
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 50 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 150 TL’dir.
Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.
Kokartlı Profesyonel Rehberler
Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin - kültürün, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.
Rehber Tavsiyesi
Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi öneririz.(polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almanızı hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
Ulaşım Araçlarımız
Otobüsler
Mercedes Travego
46+1 Koltuk
Mercedes Tourismo
46+1 Koltuk
Man Fortuna
46+1 Koltuk
Midibüsler
Otakar Sultan 31+1 Koltuk
Mitsubishi Prestij 27+1 Koltuk
Minibüsler
VW VOLT 15+1 veya 19+1 Koltuk
Mercedes Sprinter 15+1 veya 19+1 Koltuk
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#123
LOKASYON:
Pamukkale (Düzce,Akçakoca,Sakarya çıkışlı)
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

4.500TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

PAMUKKALE - KUŞADASI ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.