• Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye
 • Fethiye

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Fethiye


1.GÜN

Düzce’den hareket ederek yaklaşık olarak 9 saat sürecek Fethiye yolculuğuna başlıyoruz.

 

2.GÜN

Sabah Akdağlar yamaçlarında bulunan Yakapark'ta kahvaltımızı aldıktan sonra Hitit belgelerinde de adı geçen Tlos antik kentini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Daha sonra otobüsümüze binerek Akdağlar eteğine geleceğiz ve burada Saklıkent kanyonunu ziyaret edeceğiz ve yürüyüşümüzü yapacağız. Burada öğle yemeği ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Amyntas Kral mezarlarını görüyoruz, dinlenmek ve akşam yemeğimiz için otelimize gidiyoruz.

 

Kahvaltı: Yakapark’ta kahvaltı. (ilk günkü kahvaltı ekstra olarak alınır Otellerde alacağımız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri tur ücretine dâhildir. İlk günkü kahvaltı ve son günkü akşam yemeği tur ücretine dâhil değildir. )

Öğlen Yemeği: Saklıkent Kanyonu yakınında alınacaktır.

Akşam Yemeği: Konaklama yaptığımız Fethiye’deki otelimizde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

 

3.GÜN

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından 12 Adalar tekne turuna çıkıyoruz. Kızılada, Kleopatra Hamamı, Göbün Koyu, Tavşan adası, Katrancı adası, Yassıcılar adası, Domuz adası, Samanlık koyu, Şövalye adası turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında. Verilecek yüzme molalarının ardından saat 17.00 gibi teknemizden ayrılıyoruz. Şehir merkezinde bulunan Telmessos antik tiyatrosunu görüyoruz ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirler ile gece hayatıyla renkli Hisarönü’nü geziyoruz.

 

Kahvaltı: Otelimizde Açık büfe şeklinde alınacaktır.

Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne gezisinde alınacaktır ve tur fiyatına dahildir.

Akşam Yemeği: Konaklama yaptığımız Fethiye’deki otelimizde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

 

 

4.GÜN: DALYAN TEKNE TURU - İZ TUZU PLAJI –  ÇAMUR BANYOSU – KÜTAHYA DÜZCE

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak, Dalyan’a hareket ediyoruz. Deniz, kumsal, Güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Dalyan Kanalından bineceğimiz tekne ile dünyanın Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajına doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu Plajında vereceğimiz yüzme molasının ardından tekrar tekne ile öğle yemeğimizi almak için tekne ile İztuzu Plajından ayrılıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından, Çamur Banyolarına gidiyoruz. Çamur banyolarının içindeki termal su romatizmalar, kas yorgunluğu, sinirsel hastalıklar, eklem ve kireçlenme rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolu tedavisinde yararlı oluyor. 39 derecede olan bu termal su kükürt, klorür, florür ve radyoaktif gazlar içermektedir. Güzellik iksiri olarak ünlenen çamur banyosunun insanları en az on yaş gençleştirdiğine inanılır. 45 dakika vücutta bekletilen çamur, kuruduktan sonra deriyi gerer ve kırışıklıkları yok eder. Sonrasında gezimizi sonlandırarak saat 15.00 da dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saat 01.00’de siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, farklı Gnr Turizm organizasyonlarında görüşebilmek dileği ile ayrılıyoruz.

 

Kahvaltı: Otelimizde Açık büfe şeklinde alınacaktır.

Öğle Yemeği: Dalyan Tekne gezisinde alınacaktır ve tur fiyatına dahildir.

Akşam Yemeği: Çivril yakınlarında alınacaktır.

Hareket Bilgileri

22.30 Okul önü Buluşma

23.00 Okul önü Hareket

Rota

Gidiş715 Km Düzce/Sakarya/Pamukova/Bozüyük/Kütahya/Sandıklı/Burdur/Çavdır

Dönüş:705 Km Dalyan/Köyceğiz/Kale/Tavas/Denizli/Honaz/Çivril/Kütahya/Düzce

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER                                           

 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • 2 Açık Büfe Kahvaltı
 • 2 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 2 Set Menü Öğle Yemeği (12 Adalar Tekne-Dalyan Tekne)
 • Dalyan Tekne Turu
 • 12 Adalar Tekne Turu
 • İz Tuzu Plajı Giriş Ücreti *Müze Girişleri
 • Saklıkent Kanyon Giriş Ücreti
 • Çamur Banyosu Giriş Ücreti
 • GNR Turizm Güvencesi
 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • GNR Turizm Otobüs İçi İkramları
 • 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.) 
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 •  Yemeklerde alınacak su dahil tüm içecekler 

Ulaşım Bilgileri

Turlarımız, turumuza kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası katılımlarda özel tasarım minibüslerimiz ile, 15-29 kişi arası katılımlarda lüks küçük otobüslerimiz ile, 39 kişinin üzeri katılımlarda ise otobüslerimiz ile yapılacaktır.

Konaklama Bilgileri

4,5 Yıldızlı Otellerde Konaklama

Mola Tesisleri

Vezirhan Belekome Tesisleri, Afyon Tesisleri, Çavdır Tesisleri

GEZİ SÜRESİ 4 GECE 5 GÜNDÜR. 2 GECE OTEL KONAKLAMASI YAPILACAKTIR.  ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA TEK BİR ÇOCUK İÇİN UYGULANIR.  2 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK VERİLMEZ İSTENDİĞİ TAKDİRDE AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 2 YAŞINDAN BÜYÜK ÇOCUKLARA KOLTUK VERME KANUN İLE ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. 0–6 YAŞ ÇOCUKLARDA OTEL KONAKLAMASINDA YATAK VERİLMEYEBİLİR. GNR TURİZM REHBERİ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.  PAKET TURLARIMIZ YUKARIDA BELİRTİLEN HİZMETLER DÂHİLİNDE BİR BÜTÜNDÜR AYRI AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.  TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, KONAKLAMA, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ.  REZERVASYON ESNASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. HAFTALIK TURLARDA OTURMA DÜZENİNDE ROTASYON UYGULANIR.  KONAKLAMA BÖLGELERİNDE VE OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA GÖRE AYNI STANDARTLARDA OLMAK KAYDI İLE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.  TUR ÖNCESİ VE TUR İÇİNDE MÜCBİR SEBEPLER NEDENİYLE YAPILAMAYAN TURLARDA GNR TURİZM’İN SORUMLULUĞU YOKTUR.  YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 3 (ÜÇ) GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI GNR TURİZM’DE SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA GNR TURİZM İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR.  EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR. A.Ö.07.02.2017

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

Tur Operatörleri