• Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu
  • Beyaz Geceler Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Beyaz Geceler Turu


BEYAZ GECELER

MOSKOVA (3) & St. PETERSBURG (3)

Aeroflot Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
6 Gece 7 Gün

 

Tur Programı
16.Temmuz.2018 Pazartesi : EREĞLİ–AKÇAKOCA–DÜZCE–İSTANBUL

Siz değerli konuklarımızı sabah saat 18.00'de Kdz. Ereğli'den, 18.45’de Akçakoca’dan, 19.30’da Düzce’den alarak İstanbul Atatürk havalimanına doğru hareket ediyoruz. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminaline saat 23.00’de varıyoruz.

17.Temmuz.2018 Salı : MOSKOVA
Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Aeroflot Hava Yolları’nın SU2135T sefer sayılı uçuşu ile saat 01.50’de Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 05.20’de Moskova’ya varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzle panoramik şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda; Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, ünlü Bolşoy Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra otelimize transfer, oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Rus Gecesi turumuza katılabilir (45 Dolar). Geceleme otelimizde. (Azimut Hotel Tulskaya v.b.)

18.Temmuz.2018 Çarşamba : MOSKOVA
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı turuna katılabilirler. (45 Dolar). Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını gezerek başlıyor. Aynı zamanda Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların da mezarlarını görüyoruz. Ardından hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu ile devam ediyoruz. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacak. Metrodan Arbat Caddesi’nde ayrılıyoruz. Moskova’nın en büyük ve en ünlü caddesinde alışveriş ve kahve keyfi için serbest zaman. Tur bitimi otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Moskova nehrinde tekne turumuza katılabilirler (35 Dolar). Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde. (Azimut Hotel Tulskaya v.b.)

19.Temmuz.2018 Perşembe : MOSKOVA
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Kremlin ve ‘Borodino Panorama Müzesi’ turuna katılabilir (60 Dolar). 12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanı sıra Rusya’nın da simgesi haline gelen Kremlin gezimizde 2 ayrı katedrali gezeceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. (Azimut Hotel Tulskaya v.b.)

20.Temmuz.2018 Cuma : MOSKOVA – St. PETERSBURG
Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması. Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Aeroflot Hava Yolları'nın SU14T sefer sayılı uçuşu ile saat 10.55’de St. Petersburg’a hareket. Saat 12.15’de St. Petersburg’a varış ve karşılanma.Özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Turumuzda; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi, Hermitage Müzesi, Moskovskay Caddesi, Kazan Katedrali, Kanlı Kilise ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. (Azimut Hotel Saint-Petersburg v.b.)

21.Temmuz.2018 Cumartesi : St. PETERSBURG
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Hermitage Müzesi turuna katılabilirler (55 Dolar). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barındıran ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan tekne turuna katılabilirler (45 Dolar). Kuzeyin Venedik'i olarak adlandırılan St. Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Toplamda 330 adet köprü, kanal, ve adacık bulunmaktadır. Tekne turu esnasında Neva Nehri ve kanallar üzerindeki 18 yy.’a ait büyüleyici mimari yapıları görme fırsatı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Rus Revüsü ve Rus Kabaresi turumuza katılabilir (75 Dolar – Yemekli). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde. (Azimut Hotel Saint-Petersburg v.b.)

22.Temmuz.2018 Pazar : St. PETERSBURG
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Pushkin Kasabası ve Peterhof Sarayı turuna katılabilirler (95 Dolar). Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada şair Puşkin’in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Peterhof Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimi serbest zaman ve geceleme otelimizde. (Azimut Hotel Saint-Petersburg v.b.)

23.Temmuz.2018 Pazartesi : St. PETERSBURG – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası son hazırlıklar ve özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Aeroflot Hava Yoları’nın SU6695E sefer sayısı ile 21.20’da İstanbul’a hareket.

24.Temmuz.2018 Salı :
Saat 01.10’da İstanbul’a varış ve bizi bekleyen aracımız ile Kdz. Ereğli'ye hareket. Saat 20.30'da Kdz. Ereğli'ye varış ve turumuzun sonu.
 

Fiyat Bilgileri
Otel Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Odada Kişi  Başı
4* - 5* Şehir Otelleri Peşin / 4 Taksit ... Dolar ... Dolar ... Dolar

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLANLAR :
• Kdz. Ereğli / Akçakoca / Düzce–İstanbul–Düzce / Akçakoca / Kdz. Ereğli transfer
• Aeroflot Hava Yolları ile İstanbul-Moskova & St. Petersburg-İstanbul direkt uçuşlar
• Aeroflot Hava Yolları ile Moskova/St Petersburg arası ekonomi sınıf uçak bileti
• Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
• 3*-4* Merkezi Otellerde 6 gece oda & kahvaltı konaklamalar
• Havaalanı / otel / havaalanı transferler
• Moskova ve St Petersburg yarım günlük panoramik şehir turları
• Profesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri
• Seyahat sigortası

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYANLAR :
• Ekstra turlar
• Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
• Öğle ve Akşam yemekleri
• Rusya Vizesi 120 Euro

EKSTRA TURLAR :
Rus Gecesi Turu : 45 Dolar
Moskova Metrosu - Arbat Caddesi - Nazım Hikmet Mezarı Turu : 45 Dolar
Moskova Nehri Tekne Turu : 35 Dolar
Kremlin ve Borodino Panaroma Müzesi Turu : 60 Dolar
Hermitage Müzesi Turu : 55 Dolar
Neva Nehri Tekne Turu : 45 Dolar
Rus Revüsü ve Rus Kabaresi Turu (Yemekli) : 75 Dolar
Pushkin Kasabası ve Pterhof Sarayı Turu : 95 Dolar
Ekstra turların tamamı : 455 Dolar
Ekstra turlar avantaj paketi : 400 Dolar (Tur öncesi ofisimizde alınması durumunda geçerli fiyattır.)

 

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın