GNR Turizm


Bizler, TÜRSAB'a bağlı 4937 Belge Numaralı A Grubu Seyahat Acentesi Gnr Turizm, 27.12.2004 tarihinden beri turizme yeni bir soluk getirmek ve yeni istihdamlar yaratmak ön prensibiyle yola çıktık. Amacımız; Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik çalışma arkadaşlarımız ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde bir sonraki tatil planınızın yine tek adresi olmaktır.

GNR Turizm, edinmiş olduğu dürüstlük ve etik anlayış çerçevesinde hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar, iyi imaj ve "Hayatınızda Türkiye'nin Güzelliklerine Yer Açın" sloganıyla turizmin yeni tercihi haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza istinaden 2003 yılında kurmuş olduğumuz www.gnrturizm.com web sayfası ile müşterilerimiz için doğru, etkin ve zahmetsiz tatil organizasyonu yapmalarını sağladık. Teknoloji odaklı pazarlama kanallarıyla hizmet ağımızı vazgeçilemez hale getirmenin yanı sıra, rahat ve konforlu ulaşımın önemli isimlerinden olan ve kaliteli hizmeti ön planda tutan tüm Türkiye'de ki firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalarla siz değerli misafirlerimizin özel avantajlar elde etmesini sağlamış bulunmaktayız. Bir çok bölgede kurmuş olduğumuz irtibat bürolarıyla misafirlerimize daima ilk elden hizmet ve hızlı servis ağı kalitemizle her zaman bir adım önde olmayı başardık.

Yerel Tatil Paketi gibi uygun fiyatlı tur programlarını; bölgelerde sahip olduğumuz ekipmanlar, araçlar ve çalışanlarımız sayesinde doğru ve uygun bir şekilde önünüze sunmayı başardık.

Tüm iletişim araçlarıyla yapacağınız önerileriniz bizlerin daha iyiyi sizlere sunmayı kolay hale getireceğinden fikirleriniz bizim için çok değerlidir.

Önerileriniz için (0380)524 00 20 numaralı hattımızı kullanabileceğiniz gibi; www.gnrturizm.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil danışmanınızın www.gnrturizm.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz.


Tüm Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatil Dileklerimizle...

Vizyonumuz
Misyonumuz
Vizyonumuz

İnsanların seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan en güvenilir lider turizm markası olmak.

Misyonnumuz

En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine hizmet sunmak.

Bir sorunuz mu var?

Bize Ulaşın