• Demo Hotel Bodrum
KAZ DAĞLARI OTEL TATİLİ TURU ASSOS TROY BEACH HOTEL KONAKLAMALIKAZ DAĞLARI OTEL TATİLİ TURU ASSOS TROY BEACH HOTEL KONAKLAMALIKAZ DAĞLARI OTEL TATİLİ TURU ASSOS TROY BEACH HOTEL KONAKLAMALIKAZ DAĞLARI OTEL TATİLİ TURU ASSOS TROY BEACH HOTEL KONAKLAMALI
 SİZE ÖZEL

KAZ DAĞLARI OTEL TATİLİ TURU ASSOS TROY BEACH HOTEL KONAKLAMALI


  • ASSOS
  • BEHRAMKALE
  • ADATEPE
  • TROY BEACH HOTEL
ASSOS TROY BEACH HOTEL'DE 2 GECE KONAKLAMA


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Kdz Ereğli - Akçakoca - Düzce - Assos

GNR TURİZM ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
01:00 Kdz. Ereğli Elif Otel Önü 
01:45 Akçakoca Merkez Cami Arkası Bim Önü
02:15 Kalıcı Konutlar 3. Bölge Meydanı
02:30 Düzce Rasim Betir Bulvarı GNR Turizm Durağı

Siz değerli misafirlerimiz yukarıdaki biniş noktalarından alarak Assos yolculuğumuza başlıyoruz. Varışımızla birlikte odalarımıza yerleşiyoruz. Tam gün serbest zaman.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Otelde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir. 
Akşam Yemeği: Otelde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir. Konaklama: ASSOS TROY BEACH HOTEL
2. Gün: Assos

Saat 18:00'a kadar serbest zaman. 18:00'da Behramkale'ye hareket ediyoruz. Buradaki serbest zaman sonrasında 21:30'da otelimize hareket ediyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Otelde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Otelde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir. Konaklama: ASSOS TROY BEACH HOTEL
3. Gün: Assos - Düzce - Akçakoca - Kdz.Ereğli

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Zeytinyağı Müzesi olacak. Ardından Adatepe Köyüne hareket ediyoruz. Burada verilecek serbest zaman ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli konuklarımız aldığımız noktalara bırakarak, bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Yol üzerinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yol üzerinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.Konaklama: Konaklama Yapılmayacaktır.
DAHİL OLANLAR:
* ULAŞIM
* ASSOS TROY BEACH HOTEL'DE 2 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
* BEHRAMKALE GEZİSİ
* ADATEPE KÖYÜ GEZİSİ


HARİÇ OLANLAR:
* İLK GÜNKÜ SABAH KAHVALTISI
* TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
* TÜM EKSTRA HARCAMALAR (OTELDE MİNİBAR KULLANIMI VB.)
* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
* OTELDE ALINACAK TÜM İÇECEKLER


EK BİLGİLER

Müze Kart
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylara bağlı müze ve ören yerlerine 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.
Müze Kart; Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
Ek Hizmet Detayları
Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belirtilen hizmetler, otopark ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahildir.
65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.
Genel Şartlar
Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
Hava muhalefeti v.b. mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda GNR Turizm'in sorumluluğu yoktur.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.
İki gece üzeri konaklamalı turlarımızda; araç içi oturma düzeninde rotasyon uygulanmaktadır, tura katılan misafirlerimiz bu rotasyona uymaları gerektiğini bilerek turu satın almış sayılırlar.
Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.
Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda GNR Turizm misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 07.12.2022
Kademeli Fiyat Sistemi
Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.
İptal Güvence Paketi
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 50 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 150 TL’dir.
Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.
Kokartlı Profesyonel Rehberler
Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin - kültürün, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.
Rehber Tavsiyesi
Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi öneririz.(polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almanızı hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
Ulaşım Araçlarımız
Otobüsler
Mercedes Travego
46+1 Koltuk
Mercedes Tourismo
46+1 Koltuk
Man Fortuna
46+1 Koltuk
Midibüsler
Otakar Sultan 31+1 Koltuk
Mitsubishi Prestij 27+1 Koltuk
Minibüsler
VW VOLT 15+1 veya 19+1 Koltuk
Mercedes Sprinter 15+1 veya 19+1 Koltuk
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#129
LOKASYON:
Asos (Kdz.Ereğli çıkışlı)
YEMEK:
OTELDE 2 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kdz.Ereğli Elif Otel Önü
BİTİŞ:
Kdz.Ereğli Elif Otel Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın