• Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu
 • Karadeniz - Batum Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Karadeniz - Batum Turu


TUR PROGRAMI: 

1.GÜN:Kastamonu – Şerife Bacı Anıtı – Nasrullah Camii ve Meydanı – Sinop Kalesi ve Surları – Tarihi Ceza Evi – Samsun – İlk Adım Anıtı – Atatürk Heykeli – Bandırma Vapuru
 Saat 04.30’da Düzce Rasim Betir Bulvarı Gnr Turizm durağı, 05.00’de Kalıcı Konutlar 3. Bölge Meydanından hareket ile turumuza başlıyoruz.
 Bolu Yeniçağa yakınlarında vereceğimiz kısa molanın ardından sabah kahvaltısı için Kastamonu’ya geliyoruz. Ilgaz Dağı eteklerinde, Karaçomak Deresi kenarında kurulan şehir meydanında otobüsümüzden iniyoruz. Kurtuluş Savaşı'nda gösterilen fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacı Anıtı önünde grup fotoğrafı çektirip, Nasrullah Köprüsü üzerinden yürüyerek Nasrullah Meydanı'na geliyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasında İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un hutbe verdiği Nasrullah Camii’ni ve şadırvanını gezip, Kastamonu’nun meşhur çekme helvasının tadına baktıktan sonra Münire Medresesi'nde alışveriş için sizlere serbest zaman veriyoruz. Kastamonu’da vermiş olduğumuz serbest zamanın bitmesi ile Taşköprü – Boyabat üzerinden Türkiye’nin kuzeydeki en uç noktası olan Sinop’a ulaşıyoruz. Şehir merkezinden geçerek Sinop limanına varıyoruz. Öğle yemeğimizde Meşhur Sinop mantısı yedikten sonra Sinop Kalesi'ne çıkıyoruz. Sinop sahiline hâkim bir noktada bulunan kalenin burçlarında manzaranın tadını çıkarıyoruz. Sinop’un en gelişmiş el sanatlarından biri olan maket kotra dükkanlarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sizlere vereceğimiz kısa molanın ardından Aldırma Gönül'ün yazıldığı, Parmaklıklar Ardında ve Tatar Ramazan gibi dizilerin çekimlerinin gerçekleştirildiği Tarihi Sinop Cezaevi Müzesi’ne hareket ediyoruz. Cezaevi Müzesi gezimizin ardından ülkemizin tek fiyordu olan HamsilosFiyordu'na gidiyoruz. Önemli bir kıyı şekillendirmesi olan Hamsilos’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Gerze – Yakakent – Bafra üzerinden Samsun’a ulaşıyoruz. 19 Mayıs 1919 da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ilk ayak bastığı yeri simgelemek üzere yapılan İlk Adım Anıtını, Atatürk heykelini görüp, Bandırma vapurunu geziyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
 Kahvaltı : Kastamonu(ilk günkü kahvaltı ekstra olarak alınır Otellerde alacağımız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri tur ücretine dâhildir. İlk günkü kahvaltı ve son günkü akşam yemeği tur ücretine dâhil değildir. )
 Öğlen Yemeği : Ekstra- Sinop Örnek Mantı ( Yöresel Sinop Mantısı )
 Akşam Yemeği : Konaklama otelimizde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.
 Konaklama : Samsun Radisson Park Innv.b.
 
 2.GÜN: Ordu Boztepe – Giresun – Kümbet Yaylası – Kuzalan Tabiat Parkı ve Şelalesi
 Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Ordu’ya hareket ediyoruz. Samsun’un Çarşamba ilçesinde, Yeşilırmak’ın deniz ile buluştuğu noktayı görüyor, birçok ünlü tarihçiye göre Amazon’ların yaşadığı şehir olarak ifade edilen Terme’yi (Temiskira) görüyoruz. Ünye ve Fatsa ilçeleri eşliğinde Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri olan Ordu Nefise Akçelik Tüneli’nden geçiyor ve sırtını dağ eteğine dayamış olan Ordu’ya ulaşıyoruz. Mavi ile yeşilin buluştuğu şehir olarak da bilinen Ordu’da, Karadeniz’in en güzel seyir terasına sahip olan 485 metre yüksekliğindeki Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Teleferik ile çıkarken; kuşbakışı olarak, Kentsel Sit Alanı olan Taşbaşı Mahallesi’ndeki eski Rum ve Osmanlı evlerini, Taşbaşı Kilisesi’ni, Menekşe Sokağı ve Hacılar Yokuşu’nu panaromik olarak görüyoruz.
 Ardından Boztepe’den Ordu’yu izliyor, çay ve kahvelerimizi yudumladıktan sonra geri dönüşe geçiyoruz. Aracımıza binerek gezimize kirazın dünyaya yayıldığı şehir olan adlandırılan, en iyi yağlı fındığın üretildiği Giresun (Kerasus) ile devam ediyoruz. Giresun Kalesi’ni (panoramik)gördükten sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Sonrasında, Aksu Deresi’nin eşliğinde Dereli ilçesini takiben Giresun’un en ünlü yaylası olan, deniz seviyesinden 1680 metre yüksekliğindeki Kümbet Yaylası’na çıkıyoruz. Yolculuğumuzda rengârenk mevsim çiçekleri eşlik ediyor. Kümbet Yaylası’nda kısa bir mola veriyor, Koçkayası’nda orman içerisinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. 3150 metre yüksekliğindeki Karagöl Dağı’nı izliyor, yayla içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra Aymaç Mevkii’nden Kümbet Yaylası’nı farklı bir açıdan izliyor, fotoğraf molasının ardından Kümbet Yaylasından ayrılıyoruz. Şebinkarahisar – Sivas yoluna saparak Kuzalan Tabiat Parkı’ndaki Kuzalan Şelalesi’ni görmeye gidiyoruz. Pınarlar Köyü sınırları içerisinde bulunan Aksu ve GöksüDereleri’nin birleştiği noktada yeşile boyanmış müthiş bir doğa örtüsünün içinden 20 metreden akan Kuzalan Şelalesi’ni seyir noktasından fotoğraflıyoruz. Tabiat parkından ayrılıyor Giresun’a dönüşe geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
 
 Kahvaltı : Otelimizde Açık büfe şeklinde alınacaktır.
 Öğle Yemeği : GiresunRestaurant (Pide – Salata – Ayran – Meyve – Su)
 Akşam Yemeği : Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.
 Konaklama : Giresun Hebo Marina Otel v.b.
 
 3.GÜN:Çay Fabrikası – Sürmene – Uzungöl – Lustra – Karaster veya Haldizen Yaylası
 Değerli konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında çay fabrikasına uğruyoruz. Çayın dalından koparıldıktan sonra demliğimize gelene kadar geçen yolculuğunu izleme şansı buluyoruz. Çay alışverişi için verilen serbest zamanın ardından meşhur Sürmene’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bir tarafında Karadeniz, diğer bir tarafında Manahos Deresi arasında kurulu Sürmene’de çeliğin su ile buluşması sonucunda, bölgenin önemli bıçak ustaları tarafından şekillendirilen Sürmene Bıçağı hakkında bilgiler alıyoruz.
 
 Siz değerli misafirlerimiz için vereceğimiz alışveriş molasının sonrasında aracımıza biniyoruz. Of ilçesini görüyor ve rotamızı dağlara doğru çeviriyoruz. Solaklı Deresi’ni takiben Çaykara ilçesine varıyoruz. Deniz seviyesinden 1090 metre yüksekliğindeki Uzungöl’e ulaşıyoruz. Vadi içerisinde, çam ağaçlarının arasında Demirkapı Yaylası’ndan ve Soğanlı Dağları’ndan gelen Haldizen Deresi’nin heyelan nedeniyle kapanması sonucu oluşmuş olan Uzungöl’e hayran kalacaksınız. Arzu eden göl etrafında yürüyüş yapabilir, seyir tepesinden Uzungöl’ü fotoğraflayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra Yayla turu yapılacaktır.
 
 Ekstra Lustra ve Karester Yayla Turu (40,00 TL); Minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyoruz. Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında Uzungöl’e geri dönüyoruz. Hava muhalefeti nedeni ile Lustra ve Karester yaylasına çıkılamadığı durumda Demirkapı yayla turu yapılacaktır.
 
 Öğle yemeğimizi Uzungöl'de alıyoruz. Yemek sonrasında Of – İyidere üzerinden Türkiye’nin en çok yağış alan ili olarak kabul edilen Rize’yi görüyor, Pazar – Ardeşen – Arhavi üzerinden Hopa’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde
 
 Kahvaltı : Otelde, açık büfe ve tur ücretine dâhil olarak sunulmaktadır.
 Öğlen Yemeği : Uzungöl İnan Kardeşler (Çorba – Salata – Saç Kavurma – Su – Çay)
 Akşam Yemeği : Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.
 Konaklama : Hopa Peronti Hotelv.b.
 
 4.GÜN:Batum – Gonio Kalesi Fotoğraf molası – Meydanı – Medea Anıtı ve Batum Sahili Yürüyüşü – Fırtına Deresi – Çamlıhemşin – Ayder Yaylası – Kalegon mevkii – Gelin Tülü Şelalesi
 Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor, Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Batum için giriş işlemlerimizi tamamlıyor bizleri bekleyen aracımız ile buluşuyor Batum gezisine başlıyoruz. Batum gezimize ilk olarak; Aydınlanma Yolu olarak tabir edilen Kafkas Transit Yolu üzerinde bulunan Hristiyanlığı Gürcistan’a getiren ilk misyoner St. Andrew Heykeli’ni görerek başlıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizin ardından Gürcistan ve Batum tarihi hakkındaki bilgileri rehberimizden alıyoruz. Gonai Hisarı ve Okaliptüs ağaçları eşliğinde Bayburt’tan doğan ve Batum’da denize dökülen Çrohi ( Çoruh ) Nehri üzerindeki Rus Köprüsü’nü görüyoruz. 1564 yılında Osmanlılar tarafından fethedilen, dönem dönem Rusların eline geçen ve tamamı 1921 yılında elimizden çıkan Batum’da Orta Camii, Piazza Meydanı, Yunan Mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Altın Post Medea Heykeli, Astroloji Saati, Poseidon Heykeli, Drama ve Tiyatro Binası’nı görüyoruz. Sonrasında, Sarp Sınır Kapısına gelerek Batum'dan ayrılıyoruz. Kaçkar Dağı'nın eteklerinde yer alan, eko sisteminin zenginliği açısından dünya çevre örgütleri tarafından korunması gereken en önemli 200 vadiden bir tanesi olan Fırtına Vadisi’ne giriş yapıp, Fırtına Deresi kenarında bulunan restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz farklı ekstra olarak düzenlenecek tur alternatifleri ile zamanlarını değerlendirebilirler. Dileyenler verilecek serbest zamanda tabiatın tadını çıkartabilirler.
 
 1.Alternatif / Zilkale Gezisi; Eski Ticaret Yolunu korumak için Çat Vadisine kurulmuş olan Zil kale ve Ortan Köyü gezisi kişi başı 40 TL (Ekstra)
 
 Çamlıhemşin’den bizleri alan minibüslerle “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva köyünü görerek, tarihi Hemşin konaklarını fotoğraflayabileceğiniz Ortan köyüne gidiyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola sonrasında fırtına vadisi üzerinde yükselen Zil Kale’ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran kale fethedilmesi zor bir bölgede inşa edilmiştir.
 
 2.Alternatif / Fırtına Deresinde Rafting; yaklaşık 1,5 saat süren Uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting kişi başı 60 TL’dir. (Ekstra)
 
 Ekstra turların ardından yaylaların sultanı Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'na gelmeden önce, Timisvat Köprüsü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Ayder Yaylası'nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlı ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz.
 
 Kahvaltı : Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
 Öğle Yemeği : Pınar Alabalık ( Alabalık, Mıhlama, Salata, Turşu kavurma, Mısır Ekmeği, Laz Böreği, Çay, Su)
 Akşam Yemeği : Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.
 Konaklama : Ayder Nature Lodge Otelv.b.
 
 5.GÜN:Trabzon – Atatürk Köşkü – Ayasofya Cami – Kazaziye Atölyesi – Akçaabat – Samsun
 Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı ardından Rize'nin Gündoğdu ilçesine geliyor ve bez atölyesinde alışveriş için mola veriyoruz. Alışverişlerimiz sonrasında Rize – Sürmene üzerinden Tarihi İpek Yolu’nun en önemli şehirlerinden olan 4000 yıllık geçmişi ile bizleri karşılayan Trabzon’a ulaşıyoruz. Trabzon gezimize ilk olarak; Soğuksu Mevkii’nde bulunan Konstantin Kabayanidis isimli armatör tarafından 19 yy. sonlarından İtalyan Barok mimarisinde yaptırılmış, 1923 Lozan anlaşmasındaki ek maddeye göre Türkiye ile Yunanistan arasındaki nüfus mübadelesi sonucunda hazineye kalan ve Atatürk’ün iki kez ziyaret ettiği, vasiyetinin bir kısmını yazdığı Atatürk Köşkü ile başlıyoruz. Buradaki gezimizi tamamlayıp, Ortahisar Mahallesi’nde bulunan Trabzon Ayasofya’ya hareket ediyoruz. Kommenos Ailesi tarafından 1238 yılında inşasına başlanan ve Kutsal Bilgelik anlamına gelen Ayasofya’yı rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Gezimizin sonrasında (Açık olması durumunda Sümela Manastırı’nı göreceğiz. Manastır gezisi sonrası Trabzon Hasırı, Kazaziye ve Telkari sanatını göreceğimiz gümüşçümüzde anlatımları dinliyor alışveriş molası veriyoruz. Öğle yemeğimizi köftesi ile meşhur Akçaabat’ta öğle yemeği alıyoruz. Yemek sonrasında Giresun – Ordu üzerinden Samsun’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
 Kahvaltı : Otelde, açık büfe ve tur ücretine dâhil olarak sunulmaktadır.
 Öğlen Yemeği : Akçaabat Köfte, (Patates kızartması ve Bulgur pilavı ile servis edilir) – Kaygana – Turşu Kavurma – Kızarmış Biber – Ayran – Fındıklı Baklava – Çay
 Akşam Yemeği : Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.
 Konaklama : Samsun Radisson Park Inn Otel v.b.
 
 6.GÜN:Amasya – Ferhat ile Şirin Su Kanalları – Yeşilırmak – Yalıboyu Evleri – Amasya Arkeoloji Müzesi – Kral Kaya Mezarları
 Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Şehzadeler Şehri Amasya’ya ulaşıyoruz. M.Ö dönemin ünlü coğrafyacısı Strabon’un doğduğu şehir olarak bilinen, eski ismi ile “ İris “ Yeşilırmak kenarında Harşena Dağı’nın eteklerinde Osmanlı ve İlhanlılar dönemindeki birçok eseri ile kültür mirası açısından zengin olan Amasya’yı adım adım gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız; yöre halkı tarafından aşk hikâyelerinin baş tacı kabul edilen Ferhat ile Şirin Su Kanalları ile bilinen Roma döneminde şehre su getirmek için açılan kanallarını geziyoruz. ArdındanTorumtay Türbesi ve Gök Medrese Cami’ni panoramik görüyoruz. M.Ö ve M.S dönemlere ait arkeolojik eserlerin yer aldığı Amasya Arkeoloji Müzesi’ne geçiyoruz. Özellikle müzede İlhanlılar dönemine ait mumyalar ve Hititlerin Baş Tanrısı Teşup Heykeli ( Fırtına Tanrısı ) ile birçok eseri rehberimizin anlatımları eşliğinde görüyoruz. Amasya Arkeoloji müzesi gezimizi tamamladıktan sonra, Yeşilırmak kenarında şehrin simgelerinden olan ve şadırvanı içerisindeki kalem işçiliği ile bölgenin en önemli eserlerinden olan II. Beyazıt Külliyesi’ni gezmeye başlıyoruz.
 
 II. Beyazıt Külliyesi gezimizin ardından Kral Mezarları ( panoramik ) ve Yalıboyu Evleri’nin eşliğinde Osmanlı döneminde Amasya’da eğitim gören tahta çıkan veya çıkamamış şehzadelerin büstlerinin sergilendiği Şehzadeler Parkı’nı geziyoruz. Öğle yemeğimizi şehrin en güzel restoranlarından olan Harşena'da alıyoruz. Öğle yemeği sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Akşam saatlerinde sizleri almış olduğumuz noktalarına bırakarak, bir başka GNR Turizm organizasyonunda görüşmek dileği ile veda ediyoruz.
 
 Kahvaltı : Otelde, açık büfe ve tur ücretine dâhil olarak sunulmaktadır.
 Öğlen Yemeği : Serbest olarak alınacaktır.
 Akşam Yemeği : Ekstra – Gidiş yolculuğu sırasında mola tesisinde serbest.
 Konaklama : Turun son günü. Bu gece otel konaklaması yoktur.
 
  

Fiyat Bilgileri

Turun Adı Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 0-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Karadeniz & Batum Gezisi Peşin / 4 Taksit .... TL ... TL ... TL

... TL

 

 

 

 

 

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
•Zorunlu Seyahat Sigortası •Seyahat Acentesi Güvencesi •Program Dâhilinde Tüm Geziler •Rehberlik Hizmetleri •Özel Vasıtalar ile Gidiş Dönüş Ulaşım •Milli Park Giriş Ücretleri , •Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri •Otopark, Otoban, Köprü Ücretleri •Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
•Yurtdışı Çıkış Harcı (Batum) •Tüm Öğle Yemekleri •Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler •İlk Gün Kahvaltı ve Dönüş Yolundaki Akşam Yemeği •Kişisel Harcamalar ve Programda Ekstra Olarak Belirtilen Hizmetler•Teleferik Ücreti

UYARI!  Gürcistan (Batum) Dikkat

 • Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere ilaç sokmak kesinlikle yasaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi rehberlerimizden alabilirsiniz.
 • Gürcistan hükümeti eski, deforme olmuş, kenarları bozulmuş olan kimlik ile giriş yapmayı kabul etmemektedir. Yeni TC Kimlik kartlarınız olmalıdır.
 • Yeni Nüfus cüzdanı ile Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük vatandaşlarımız, Gümrük Bakanlığı mevzuatı uyarınca anne ve babalarından birinin nezaretinde veya anne ve babalarının birlikte nezaretinde veya yanlarında bulunmayan anne ve babasının yazılı resmi (noterden alınacak) muvafakatini ibraz etmek sureti ile Türkiye’den çıkış işlemi yapabilecektir.
 • 6 yaş üzeri çocukların kimliğinde fotoğraf olması gereklidir.
 • Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre Vizeli – Vizesiz geçiş sağlanacaktır.
 • KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir.
 • 30.000 Lari veya üzerindeki meblağa tekabül eden Türk lirası / döviz / altın v.b bulundurmaları halinde, Gürcistan Gümrük memurlarına sözlü ya da yazılı olarak paralarını beyan etmeleri gerekir. Beyan edilmeyen paraya Gürcistan mevzuatınca el konmaktadır.
 • Batum’a geçişte Sarp Sınır Kapısında yoğunluk yaşanabilir. Grubun çoğunluğunun isteği ve imzalı belge vermesi doğrultusunda çoğunluğun isteği gereği tur rehberi alternatif gezi düzenleyebilir.
    

GENEL ŞARTLAR

​GEZİ SÜRESİ 7 GECE 5 GÜNDÜR. 5 GECE OTEL KONAKLAMASI YAPILACAKTIR.  ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA TEK BİR ÇOCUK İÇİN UYGULANIR. 2 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK VERİLMEZ İSTENDİĞİ TAKDİRDE AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 2 YAŞINDAN BÜYÜK ÇOCUKLARA KOLTUK VERME KANUN İLE ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. 0–6 YAŞ ÇOCUKLARDA OTEL KONAKLAMASINDA YATAK VERİLMEYEBİLİR. GNR TURİZM REHBERİ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.  PAKET TURLARIMIZ YUKARIDA BELİRTİLEN HİZMETLER DÂHİLİNDE BİR BÜTÜNDÜR AYRI AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.  TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, KONAKLAMA, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ.  REZERVASYON ESNASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. HAFTALIK TURLARDA OTURMA DÜZENİNDE ROTASYON UYGULANIR.  KONAKLAMA BÖLGELERİNDE VE OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA GÖRE AYNI STANDARTLARDA OLMAK KAYDI İLE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.  TUR ÖNCESİ VE TUR İÇİNDE MÜCBİR SEBEPLER NEDENİYLE YAPILAMAYAN TURLARDA GNR TURİZM’İN SORUMLULUĞU YOKTUR.  YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 3 (ÜÇ) GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI GNR TURİZM’DE SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA GNR TURİZM İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR.  EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR. A.Ö. 27.12.2017

 

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın