• Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Fethiye - Likya Turu


HAREKET TARİHİ : 18 Ağustos Çarşamba 2021 

1. GÜN : DÜZCE - BİLECİK - KÜTAHYA - AFYONKARAHİSAR

Siz değerli konuklarımızı Kdz Ereğli Elif Otel önünden 20:30’da, Akçakoca merkez cami önünden 21:00’de, Düzce Kalıcı Konutlar 3.Bölge meydanından 21.30’de ve Düzce Rasim Betir Bulvarı Gnr Turizm durağından saat 22:00’te alarak otobüsümüzle yaklaşık on bir saat sürecek Fethiye yolculuğumuza başlıyoruz.
 
2.GÜN : SAKLIKENT KANYONU - KAYAKÖY
Sabah Akdağlar’ın yamaçlarında bulunan, eşsiz doğasıyla, temiz çam kokusunu içimize çekerek Türkiye’nin en önemli Kanyonlarından olan Saklıkent’e geliyoruz. Burada alacağımız kahvaltı sonrasında kanyonu keşfe çıkıyoruz. Derelerin içerisinden ilerleyerek yapacağımız keyifli yürüyüş sonrası Kayaköy’e hareket ediyoruz. Lozan mübadelesi ile Rumlar tarafından terk edilen bu terk edilmiş yerleşim yerini geziyoruz. Ardından dinlenmek için otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
3.GÜN : TAM GÜN ÖLÜDENİZ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası; Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Dünyanın en güzel deniz ve kumuna sahip bu masalsı yerde dileyen misafirler tam gün denizin tadını çıkarabilirler. İsterseniz burada Babadağ’dan Yamaç Paraşütü veya Jeep Safari turlarına ekstra katılabilirsiniz. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
3.GÜN : 12 ADALAR TEKNE TURU - TELMESSOS TİYATROSU
Otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından tam gün ekstra yapılacak olan 12 Adalar Tekne turuna çıkıyoruz. Kızılada, Kleopatra Hamamı, Göbün Koyu, Tavşan Adası, Katrancı Adası, Yassıcılar Adası, Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında. Verilecek yüzme molalarının ardından, saat 17:00 gibi tekneden ayrılıyoruz. Son olarak, Telmessos Antik Tiyatrosunu gördükten sonra Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Hisarönü’nü geziyoruz.
 
 4.GÜN : DALYAN - İZTUZU PLAJI - TAVAS - DENİZLİ - AFYON - KÜTAHYA
 Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak, Dalyan’a hareket ediyoruz. Deniz, kumsal, Güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Dileyen misafirler Dalyan merkezi gezebilirler. Yada isteyen misafirlerle Dalyan Kanalından bineceğimiz ekstra tekne turu ile dünyanın Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajına doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu Plajında vereceğimiz yüzme molasının ardından tekrar tekne ile öğle yemeğimizi almak için tekne ile İztuzu Plajından ayrılıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından, Çamur Banyolarına gidiyoruz. Çamur banyolarının içindeki termal su romatizmalar, kas yorgunluğu, sinirsel hastalıklar, eklem ve kireçlenme rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolu tedavisinde yararlı oluyor. 39 derecede olan bu termal su kükürt, klorür, florür ve radyoaktif gazlar içermektedir. Güzellik iksiri olarak ünlenen çamur banyosunun insanları en az on yaş gençleştirdiğine inanılır. 45 dakika vücutta bekletilen çamur, kuruduktan sonra deriyi gerer ve kırışıklıkları yok eder. Sonrasında gezimizi sonlandırarak saat 15:00 da dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saat 01.00’de siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, farklı Gnr Turizm organizasyonlarında görüşebilmek dileği ile ayrılıyoruz.

Fiyat Bilgileri

Turun Adı Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 0-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Fethiye - Dalyan Turu Peşin / 4 Taksit 1250 TL 1550 TL 750 TL 1000 TL
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe 3 Akşam Yemeği                        
Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmetleri
Otelde 3 Gece Konaklama
Gnr Turizm Güvencesi
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Turun İlk Sabahı Kahvaltı
Turun İlk Günü Öğle Yemeği
Dönüş Yolculuğundaki Akşam Yemeği
Otelde Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler
Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)
Müze Girişleri
Tekne Turları
Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın