• Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu
  • Fethiye - Likya Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Fethiye - Likya Turu


 

1. GÜN : DÜZCE – BİLECİK – KÜTAHYA – AFYONKARAHİSAR
Siz değerli konuklarımızı Kdz Ereğli Elif Otel önünden 22:30’da, Akçakoca merkez cami önünden 23:15’de, Düzce Kalıcı Konutlar 3.Bölge meydanından 00.00’de ve Düzce Rasim Betir Bulvarı Gnr Turizm durağından saat 00:15’te alarak otobüsümüzle yaklaşık on bir saat sürecek Fethiye yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN : YAKAPARK – TLOS ANTİK KENTİ – SAKLIKENT KANYONU – ÖLÜDENİZ
Sabah Akdağlar’ın yamaçlarında bulunan ve Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları, eşsiz doğasıyla, temiz çam kokusunu içimize çekerek Yakapark’ta alacağımız (ekstra) sabah kahvaltısından sonra Hitit belgelerinde Lukka topraklarındaki Dlawa olarak söz edilen Tlos Antik Kenti’ni gezeceğiz. Daha sonrasında otobüsümüz bizleri en yüksek noktası Atkuyruk Sallamaz Tepesi olan Akdağlar’ın eteğine getirecek. Burada Türkiye’nin en önemli Kanyonlarından olan Saklıkent’i görerek kanyon yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Saklıkent’te vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) ve fotoğraf molasının ardından Amyntas Kral Kaya Mezarı gezimizi gerçekleştirip, Fethiye ilçesinin bir beldesi olan, 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz’i panoramik gördükten sonra otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (4*Yıldızlı Otel)

3.GÜN : 12 ADALAR TEKNE TURU – TELMESSOS TİYATROSU
Otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından 12 Adalar Tekne turuna çıkıyoruz. Kızılada, Kleopatra Hamamı, Göbün Koyu, Tavşan Adası, Katrancı Adası, Yassıcılar Adası, Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında. Verilecek yüzme molalarının ardından, saat 17:00 gibi tekneden ayrılıyoruz. Son olarak, Telmessos Antik Tiyatrosunu gördükten sonra Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Hisarönü’nü geziyoruz. (4*Yıldızlı Otel)

4.GÜN : DALYAN – İZTUZU PLAJI – TAVAS – DENİZLİ – AFYON – KÜTAHYA
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak, Dalyan’a hareket ediyoruz. Deniz, kumsal, Güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Dalyan Kanalından bineceğimiz tekne ile dünyanın Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajına doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu Plajında vereceğimiz yüzme molasının ardından tekrar tekne ile öğle yemeğimizi almak için tekne ile İztuzu Plajından ayrılıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından, Çamur Banyolarına gidiyoruz. Çamur banyolarının içindeki termal su romatizmalar, kas yorgunluğu, sinirsel hastalıklar, eklem ve kireçlenme rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolu tedavisinde yararlı oluyor. 39 derecede olan bu termal su kükürt, klorür, florür ve radyoaktif gazlar içermektedir. Güzellik iksiri olarak ünlenen çamur banyosunun insanları en az on yaş gençleştirdiğine inanılır. 45 dakika vücutta bekletilen çamur, kuruduktan sonra deriyi gerer ve kırışıklıkları yok eder. Sonrasında gezimizi sonlandırarak saat 15:00 da dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saat 01.00’de siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, farklı Gnr Turizm organizasyonlarında görüşebilmek dileği ile ayrılıyoruz.

Fiyat Bilgileri

Turun Adı Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 2-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Fethiye - Dalyan Turu Peşin / 4 Taksit ... TL ... TL ... TL ... TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Tüm Ulaşımlar
Gnr Turizm Güvencesi
Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmetleri
Otelde 2 Gece Konaklama
Gnr Turizm Güvencesi
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe 2 Akşam Yemeği
Set Menü 1 Öğle Yemeği (12 Adalar Tekne Turunda)
Set Menü 1 Öğle Yemeği (Dalyan Tekne Turunda)
12 Adalar Tekne Turu (1)
Dalyan Tekne Turu (2)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Turun İlk Sabahı Kahvaltı
Turun İlk Günü Öğle Yemeği
Dönüş Yolculuğundaki Akşam Yemeği
Otelde Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler
Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)
Müze Girişleri

GEZİ SÜRESİ 5 GECE 4 GÜNDÜR. 3 GECE OTEL KONAKLAMASI YAPILACAKTIR.  ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA TEK BİR ÇOCUK İÇİN UYGULANIR.  2 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK VERİLMEZ İSTENDİĞİ TAKDİRDE AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 2 YAŞINDAN BÜYÜK ÇOCUKLARA KOLTUK VERME KANUN İLE ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. 0–6 YAŞ ÇOCUKLARDA OTEL KONAKLAMASINDA YATAK VERİLMEYEBİLİR. GNR TURİZM REHBERİ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.  PAKET TURLARIMIZ YUKARIDA BELİRTİLEN HİZMETLER DÂHİLİNDE BİR BÜTÜNDÜR AYRI AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.  TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, KONAKLAMA, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ.  REZERVASYON ESNASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. HAFTALIK TURLARDA OTURMA DÜZENİNDE ROTASYON UYGULANIR.  KONAKLAMA BÖLGELERİNDE VE OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA GÖRE AYNI STANDARTLARDA OLMAK KAYDI İLE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.  TUR ÖNCESİ VE TUR İÇİNDE MÜCBİR SEBEPLER NEDENİYLE YAPILAMAYAN TURLARDA GNR TURİZM’İN SORUMLULUĞU YOKTUR.  YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 3 (ÜÇ) GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI GNR TURİZM’DE SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA GNR TURİZM İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR.  EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR. A.Ö.07.02.2017

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın