• Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu
 • Pamukkale - Kuşadası Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Pamukkale - Kuşadası Turu


1.Gün :  Düzce Bursa Balıkesir İzmir
Siz değerli konuklarımızı 23.30’da Kalıcı Konutlar 3.Bölge meydanı, 00.00’da Rasim Betir Bulvarı Gnr Tuırizm durağından alarak lüks otobüsümüzle İzmir’e yolculuğumuz başlıyor.

2.Gün : Şirince Köyü Efes Meryemana Ayasuluk Yedi Uyurlar
Sabah yolda alacağımız kahvaltı sonrasında, Selçuk ilçesine gelerek 1300 hanelik eski bir Rum köyü olan Şirince’yi geziyoruz. Yöresel dokumalar, köy ürünleri ünlü bu masalsı köyü gezdikten sonra Selçuk ilçemize geri dönerek, 2000 bin yıl önce bir liman olan Efes’e varıyoruz. Şehir Surları, Odeon, Dometion Anıtı, Herakles Kapısı, Skolastika Hamamı, Hadrianus Tapınağı, Celcus Kütüphanesi, Liman Agorası, Antik Tiyatro, Aşk Evi, Latrin, Ayasulluk Tepesi, Artemis Tapınağı gezilerinin ardından konaklama için Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’ndaki otelimizde. (Atlantique Holiday Club Hotel)

3.Gün : Denizli Pamukkale Hierapolis Kırmızı Travertenler
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak yaklaşık iki saatlik bir yolculuktan sonra Denizli’ye geliyoruz. Denizli’yi tepeden izlemek için teleferiğe biniyoruz. Sonrasında Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Kalsiyum karbonat’ın kimyasal reaksiyon sonucu çökelmeyle oluşmuş doğa harikası Travertenler’i geziyoruz. Travertenlerin yakınında M.Ö 190 yılında Bergama kralı 2. Eumenes tarafından kurulan, M.Ö ikinci yüzyılda Roma egemenliğine giren, Anadolu’nun en zengin nekropol’üne sahip Hierapolis (Kutsal Şehir) Antik Kenti’ni geziyoruz. Sırasıyla; Frontinus Caddesi, Agora, Güney Bizans Kapısı, Gynnasyum, Tritonlu Çeşme, İon Sütun Başlıklı Ev, Büyük Hamam Kompleksi, Tiyatro, Plutonium, Apollon Kutsal Alanı’nı gezdikten sonra Anadolu’nun en büyük antik mezarlık alanından geçerek Kırmızı Travertenleri de gezerek bölgeden ayrılıyor Afyon, Kütahya, Adapazarı istikametinden Düzce’ye hareket ediyoruz.

Gece saat 01.00’de siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, farklı Gnr Turizm organizasyonlarında görüşebilmek dileği ile ayrılıyoruz.
 

Fiyat Bilgileri
Otel Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 7-12 Yaş Çocuk  02-06 Yaş Çocuk
4* - 5* Şehir Otelleri Peşin / 4 Taksit ... TL ... TL ... TL

... TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Çevre Gezileri * Gnr Turizm Güvencesi * Lüks Otobüsler ile Ulaşım * Gnr Turizm Otobüs İçi İkramları * Otelde 1 Gece Konaklama * Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı * Açık Büfe 1 Akşam Yemeği * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Profesyonel Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.) * Tüm Müze Girişleri *Öğle Yemekleri

 

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın