• Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu
  • Lavanta Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Lavanta Turu


TUR PROGRAMI:

Siz değerli konuklarımızı 23.45’da Kalıcı Konutlar 3.Bölge Meydanı, 00.00’da Rasim Betir Bulvarı Gnr Turizm durağından alarak Isparta’ya doğru hareket ediyoruz.

2. GÜN : BİLECİK – KÜTAHYA – KEÇİBORLU –KUYUCAK – EĞİRDİR – ISPARTA
Sabah saatlerinde lavanta tarlalarının bulunduğu Isparta ilimizin lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyü’ne ulaşıyoruz. Burada alacağımız kahvaltı sonrasında, Lavanta Bahçeleri gezilecektir. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraflarımızı alıyoruz. Ayrıca dileyen katılımcılarımız Lavanta kesimi yaparak oluşturdukları demetleri yanlarında götürebilmektedir. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Sonrasında 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in doğduğu köy olan İslamköy’e hareket ediyoruz. Burada Süleyman Demirel’in doğduğu evi ve mezarını ziyaret ediyoruz. Ardından, Eğirdir’e hareket ediyoruz. Eğirdir içerisinde bulunan, kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesi’ni gezilerimiz sonrasında, çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman ardından, önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan, Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile panoramik tur attıktan sonra, göl kenarında çay ve yemek molası veriyoruz. Yemek sonrasında, Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölü’nün eşsiz manzarasının fotoğrafını alıyoruz. Ardından Isparta şehir merkezine gidiyoruz. Burada; Şehir Merkezi, Gökçay veya Üzüm Pazarı gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu günkü gezilerimiz sonrasında, konaklamamızı yapacağımız, Isparta’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Kuyucak Köyünde ekstra alınacaktır. 
Öğle Yemeği : Eğirdir’de rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama : Isparta’da
Tur Güzergâhı : Düzce – Kuyucak Köyü (494 km), Kuyucak Köyü – Eğirdir (70 km), Eğirdir – Isparta (33 km)


3.GÜN: ISPARTA – SAGALLASSOS – BURDUR – SALDA GÖLÜ – KÜTAHYA – BİLECİK – DÜZCE
Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından, Ağlasun dağının güney eteklerinde, 1400 – 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan’da Pisidya’nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Çeşmelerinin görkemi, dünyanın en yüksek rakımlı, 9000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarları ile bilinen Sagalassos Antik Kenti gezimiz sonrasında, Burdur şehir merkezine gidiyoruz. Burada alacağımız ekstra öğle yemeği ve serbest zaman sonrasında, Burdur Konakları ve Burdur Müzesi gezilerimizi yapacağız. Ardından; Burdur ili Yeşilova ilçesi sınırları içerisinde bulunan, 185 metre derinliğiyle Türkiye’nin en derin tatlı su, Dünya’nın ise en derin üçüncü gölü olan Salda Gölü’ne gideceğiz.
Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında turumuzu sonlandırıyor ve dönüş yolculuğumuza çıkıyoruz. Gece saatlerinde Bolu’ya varıyor ve siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalarda bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Burdur’da rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Yol üzerinde rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama : Konaklama yapılmayacaktır.
Tur Güzergâhı : Isparta – Sagalassos Antik Kenti (52 km), Sagalassos Antik Kenti – Burdur (37 km), Burdur – Salda Gölü (76 km), Salda Gölü – Düzce (567 km)

Fiyat Bilgileri

Turun Adı Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 2-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Lavanta Turu Peşin ... TL ... TL ... TL

... TL

 

 

Kdz.Ereğli Hareket +20 TL
Akçakoca Hareket +10 TL

 
HAREKET BİLGİLERİ:
23.00’de Ereğli Elif  Otel önü, 
23.30’da Akçakoca Cami önü, 
00.00’da Kalıcı Konutlar 3.Bölge Meydanı, 
00.30’da Rasim Betir Bulvarı Gnr Turizm durağı
 
ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
*Çevre Gezileri *Gnr Turizm Güvencesi *Lüks Otobüsler ile Ulaşım*Gnr Turizm Otobüs İçi İkramları *Otelde 1Gece Konaklama *1Sabah Kahvaltısı *1 Akşam Yemeği *1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası *Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 
ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Öğle Yemekleri *Otelde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.) * Yemeklerde alınacak su dâhil tüm içecekler *Müze Giriş Ücretleri
Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın