• Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu
  • Karya Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Karya Turu


DATÇA - ORHANLI - SELİMİYE - BOZBURUN - MARMARİS - AKYAKA

 


1. Gün : Akçakoca – Düzce – Kütahya – Afyonkarahisar – Denizli – Marmaris – Datça
Saat 01.00’de Akçakoca Merkez Cami önü, 01.30’da Düzce Rasim Betir Buları Gnr Turizm durağından hareket ile Datça’ya doğru on bir saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz. Datça’ya vardığımızda otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz denizin ve havuzun tadını çıkartabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Dileyen misafirlerimiz; rehberimizin belirleyeceği yol üzeri tesisinde ekstra alabilirler, tur ücretine dâhil değildir.
Öğle Yemeği : Dileyen misafirlerimiz; rehberimizin belirleyeceği yol üzeri tesisinde ekstra alabilirler, tur ücretine dâhil değildir.
Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Konaklama : Palm Bay Beach Hotel
Toplam mesafe : 805 Km.
Otele giriş saati :15.00 (tahmini)
Rota : Akçakoca –Datça

2. Gün : Palm Bay Beach Hotel – DatçaTuru
Saat 14.00’e kadar otelde serbest zaman. Sonrasında Datça yarımadasının en dar noktasına gideceğiz; Ege ve Akdeniz’i aynı anda görebileceğimiz Balık aşıran, Eski ve yeni Datça, Can Yücel Evi göreceğimiz yerler. Datça kordonunu ve çarşısını gezebilmeniz için serbest zaman vereceğiz. Sonrasında otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Dileyen misafirlerimiz ekstra otelde alabilirler, tur ücretine dâhil değildir.
Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Konaklama : Palm Bay BeachHotel

3. Gün : Palm Bay Beach Hotel – Datça Knidos TekneTuru
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında; saat 08.45’de hareket ederek Datça limanına gidiyoruz. Limanda bizleri bekleyen teknemiz ile dokuz saat sürecek Datça – Knidos turumuza çıkıyoruz. Turumuzda TavşanAdası, Knidos Antik Kenti, Palmutbükü Koyu, Domuz Çukuru Koyu veya İnce Burun Koyu, Akvaryum Koyu yüzme molaları vereceğimiz yerlerdir. Saat 19.00’da Datça limanına dönmüş olacağız ve bizleri bekleyen aracımız ile otelimize doğru hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
ÖğleYemeği : Teknede alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
AkşamYemeği : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Konaklama : Palm Bay BeachHotel
Otele giriş saati : 19.40 (yaklaşık)

4. Gün : Palm Bay Beach Hotel – Orhaniye – KızKumu – Bozburun –Selimiye
Sabah kahvaltı sonrasında; Orhaniye, Selimiye ve Bozburun turuna çıkıyoruz. İlk olarak Orhaniye’ye gidiyoruz. Denizin ortasında yükselen kumun üzerinde yürüyerek unutulmaz bir an yaşıyor ve rehberimizden Kızkumu’nun mitolojik hikâyesini dinliyoruz. Daha sonar yarımadanın en uç noktasında yeralan Bozburun’a gidiyor ve balık menülü ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından kahvelerimizi içmek için Selimiye’ye uğruyoruz. Ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Bozburun’da alınacaktır, tur ücretine dâhil değildir.
AkşamYemeği : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir.
Konaklama : Palm Bay BeachHotel
Otele giriş saati : 17.00(yaklaşık)

5. Gün : Datça – Marmaris – GökovaKörfezi – Akyaka – Denizli –Afyonkarahisar
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık bir saat sürecek yolculukla Marmaris’e varacağız. Panoramik şehir turumuzun ardından serbest zaman vereceğiz. Saat 12.30’da Marmaris’ten ayrılarak Gökova Körfezindeki muhteşem kasaba Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka sokaklarında dolaşıyor ve yerel mimari örneği evleri görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra (30 TL) olarak düzenlenecek Azmak Çayı tekne turuna katılabilirler. Saat 14.30’da Akyaka gezimizi sonlandırıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

SabahKahvaltısı : Otelde alınacaktır, tur ücretine dâhildir
ÖğleYemeği : Dileyen misafirlerimiz Marmaris’te verilecek serbest zamanda alabilirler.Tur ücretine dâhil değildir.
AkşamYemeği : Dileyen misafirlerimiz; rehberimizin belirleyeceği yol üzeri tesisinde ekstra alabilirler, tur ücretine dâhil değildir.

6. Gün : Kütahya – Sakarya – Düzce –Akçakoca
Sabah saatlerinde Akçakoca’ya varıyor ve siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalarda bırakarak başka gezilerde buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.
 

Fiyat Bilgileri

Turun Adı Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 0-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Datça & Karya Peşin / 4 Taksit 1350 TL 1670 TL 710 TL

1030 TL

 

 

 

 

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
*Otelde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama *Programda Belirtilen Tüm Ulaşımlar *Gnr Turizm Güvencesi *Gnr Turizm Otobüs İçi İkramları *1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası *Profesyonel Rehberlik Hizmeti *Datça – Knidos Tekne Turu (Yemekli)

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Öğle Yemekleri *Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.) *Yemeklerde Alınacak İçecekler *Ekstra Belirtilen Organizasyonlar *Akyaka Tekne Turu (30 TL)
 

SİGORTA DETAYLARI
1618 SAYILI SEYAHAT ACENTALARI KANUNUNDA YER ALAN "ACENTA`NIN İFLASINA VEYA AYIPLI HİZMETE KARŞI ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI" AIG SİGORTA TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. AYRICA SEYAHAT SAĞLIK SİGORTA PAKETİ TALEP ETMENİZ HALİNDE ÜCRETİ KARŞILIĞINDA ACENTAMIZDAN BU HİZMETİ SATIN ALABİLİRSİNİZ. SAĞLIK SİGORTA PAKETİ ÜCRETE DÂHİL DEĞİLDİR.

DETAYLAR
•GEZİ SÜRESİ 4 GECE 5 GÜNDÜR. 4 GECE OTEL KONAKLAMASI YAPILACAKTIR. • ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA TEK BİR ÇOCUK İÇİN UYGULANIR. • 2 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK VERİLMEZ İSTENDİĞİ TAKDİRDE AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 2 YAŞINDAN BÜYÜK ÇOCUKLARA KOLTUK VERME KANUN İLE ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. • 0–6 YAŞ ÇOCUKLARDA OTEL KONAKLAMASINDA YATAK VERİLMEYEBİLİR. • GNR TURİZM REHBERİ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın