• Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü
 • Safranbolu & Yörük Köyü

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Safranbolu & Yörük Köyü


HAREKET TARİHİ: 25 Temmuz 2021
 

TUR PROGRAMI                                  

Siz değerli konuklarımızı 05.30’da Rasim Betir Bulvarı Gnr Turizm durağı ve 06.00’da Kalıcı Konutlar 3.Bölge meydanından alarak, adını bölgede yetişen kendi ağırlığının yüz bin katı kadar sıvıyı sarıya boyayabilme özelliği bulunan safran bitkisinden alan, Safranbolu’ya hareket ediyoruz.

Safranbolu’ya vardığımızda güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından, Tokatlı kanyonu Kristal Cam Teras’ını geziyoruz. Sonrasında, 20.yy başında yapılmış büyükçe taş bir bina olan Hükümet Konağı ve Mümtazlar Konağı’nı panoramik olarak görüyoruz.

    Safranbolu evlerinin en önemlilerinden biri olan, yapı, kitle, plan ve cephe olarak özgün bir Türk Evi niteliğinde olan Kaymakamlar Evi’ni geziyoruz. Cinci Hanı ve Hamamı’nı panoramik olarak gördükten sonra; 1660’ta Köprülü Mehmet Paşa tarafından yaptırılan ve 1943’te deprem nedeniyle yıkıldıktan sonra 1948 de yeniden inşa edilen Köprülü Mehmet Paşa Cami’ni ve avlusundaki Güneş Saati’ni göreceğiz. Ardından; Semereciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar çarşılarını gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman verilecektir. Yemeğin ardından; Yörük Köyü’ne gidip burada bulunan Sipahioğlu Konağı ve Çamaşırhane gezilerimizden sonra verilecek serbest zaman sonrasında Düzce’ye doğru hareket ederek sizleri buluşma noktalarına bırakıyor,bir başka Gnr Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

ÜCRET    :  175 TL / Kişi

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER                            

 • Ulaşım,
 • Rehberlik Hizmetleri,
 • Gnr Turizm Güvencesi,
 • Sabah Kahvaltısı

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Müze Giriş Ücretleri


ULAŞIM

Ulaşım Bilgileri Turlarımız, turumuza kayıt yaptıran kişi sayısına gör; 10-15 kişi arası katılımlarda özel tasarım minibüslerimiz ile, 15-29 kişi arası katılımlarda lüks küçük otobüslerimiz ile, 39 kişinin üzeri katılımlarda ise otobüslerimiz ile yapılacaktır. 

Restoran Bilgileri 
Safranbolu (Kahvaltı)
Safranbolu (Öğle)

GEZİ SÜRESİ 1 GÜNDÜR. KONAKLAMA YOKTUR.ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA TEK BİR ÇOCUK İÇİN UYGULANIR. 2 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK VERİLMEZ İSTENDİĞİ TAKDİRDE AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 2 YAŞINDAN BÜYÜK ÇOCUKLARA KOLTUK VERME KANUN İLE ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. 0–6 YAŞ ÇOCUKLARDA OTEL KONAKLAMASINDA YATAK VERİLMEYEBİLİR. GNR TURİZM REHBERİ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. PAKET TURLARIMIZ YUKARIDA BELİRTİLEN HİZMETLER DAHİLİNDE BİR BÜTÜNDÜR AYRI AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ. TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, KONAKLAMA, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ. REZERVASYON ESNASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. HAFTALIK TURLARDA OTURMA DÜZENİNDE ROTASYON UYGULANIR. KONAKLAMA BÖLGELERİNDE VE OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA GÖRE AYNI STANDARTLARDA OLMAK KAYDI İLE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR. TUR ÖNCESİ VE TUR İÇİNDE MÜCBİR SEBEPLER NEDENİYLE YAPILAMAYAN TURLARDA GNR TURİZM’İN SORUMLULUĞU YOKTUR. YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 3 (ÜÇ) GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI GNR TURİZM’DE SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA GNR TURİZM İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR. EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR.K.Ş.22.02.2009

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın